Byt 3+kk, Vinohrady — 85 m²

Prodej | Praha 2 — Vinohrady | 12 500 000 Kč

Fotogalerie nemovitosti — 3+kk Vinohrady

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji prostorný byt o dispozici 3+kk s celkovou výměrou 85 m², situovaný ve 3. patře cihlového domu s výtahem na prestižní adrese v pražských Vinohradech. Dům prošel kompletní revitalizací včetně nové fasády, střechy a společných prostor.

Byt se skládá z předsíně, prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem (35 m²), dvou samostatných ložnic (15 m² a 12 m²), koupelny s vanou a sprchovým koutem, samostatného WC a komory. Z obývacího pokoje je přístup na balkon (4 m²) orientovaný do klidného vnitrobloku se vzrostlou zelení.

Byt si zachoval původní prvky typické pro vinohradskou zástavbu — vysoké stropy (3,1 m), dřevěné parkety, štuky a kazetové dveře. Koupelna a kuchyně byly kompletně zrekonstruovány v roce 2021. Vytápění je ústřední dálkové. K bytu náleží sklepní kóje (3 m²).

Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost — Vinohradský pavilon, Havlíčkovy sady a Riegrovy sady v docházkové vzdálenosti. Tramvajová zastávka Jiřího z Poděbrad (100 m), stanice metra Jiřího z Poděbrad (250 m). Do centra města se dostanete za 10 minut.

Parametry nemovitosti

Dispozice
3+kk
Užitná plocha
85 m²
Podlaží
3. / 5
Balkon
Ano (4 m²)
Sklep
Ano (3 m²)
Energetický štítek
C
Rok kolaudace
1928
Revitalizace
2019

12 500 000 Kč

Cena včetně provize RK

Měsíční náklady

Fond oprav
2 800 Kč
Zálohy na služby
3 500 Kč
Celkem
6 300 Kč/měsíc

Vybavení a příslušenství

Dřevěné parkety
Vysoké stropy 3,1 m

Okolí a občanská vybavenost

Metro Jiřího z Poděbrad (A)250 m
Tramvaj Jiřího z Poděbrad100 m
Havlíčkovy sady400 m
Riegrovy sady600 m
Vinohradský pavilon (obchody)300 m
Albert supermarket150 m
ZŠ Londýnská350 m
MŠ Slovenská200 m
Poliklinika Vinohrady500 m
Restaurace a kavárny50 m

Časté dotazy k této nemovitosti

Je možné si byt prohlédnout osobně?
Ano, prohlídky organizujeme po domluvě, zpravidla v pracovních dnech od 9 do 18 hodin a v sobotu dopoledne. Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem a domluvíme termín, který vám vyhovuje.
Je cena konečná, nebo se dá jednat?
Uvedená cena 12 500 000 Kč je cena požadovaná vlastníkem nemovitosti včetně provize realitní kanceláře. O ceně je možné jednat na základě vážného zájmu o koupi.
Jak je to s parkováním?
Přímo u domu je možnost rezidentního parkování v zóně. V okolí jsou také veřejná parkoviště a garáže. Byt nemá vlastní garážové stání.
Jaká je dostupnost hypotéky pro tuto nemovitost?
Rádi vám zprostředkujeme bezplatnou konzultaci s naším hypotečním poradcem. Nemovitost je vhodná k financování hypotečním úvěrem — osobní vlastnictví, bez právních závad. Při financování 80 % hodnoty nemovitosti vychází měsíční splátka přibližně na 42 000 Kč při aktuální úrokové sazbě.